background

Hakkımızda

1979 yılında kurulan şirketimiz, 1990'lı yıllara kadar elektronik sektöründe faaliyet göstermiştir. Bu dönemde radyodan kasetçalara, CD çalardan televizyona kadar birçok elektronik cihazı tüketicinin beğenisine sunmuştur. 1993 yılından itibaren kozmetik alanın da kendini geliştirerek elektronik ve kozmetiğin bileşimi olan, otomatik sprey püskürtücü ile ortam kokulandırma sektörüne girmiştir ve bugün ise sektörün liderlerindendir.

Yeniliklerde öncü olmayı felsefe edinen şirketimiz 2000´den sonra yapmış olduğu uzun ar-ge çalışmaları sonucunda ise savunma amaçlı bireysel kullanım için ve toplumsal olaylarda resmi makamlar tarafından kullanılmak üzere biber gazı ve solüsyonu üretmeye başlamıştır.


Ürünlerimiz, başta Avrupa Birliği ülkeleri ile komşu ülkeler olmak üzere dünya genelinde 40'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Başlıca ihracat yaptığımız ülkeler arasında Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan, B.A.E, Bulgaristan, Cezayir, Danimarka, Ermenistan, Fransa, Gambiya, Gürcistan, Hollanda, Hırvatistan, Irak, İran, İsviçre, İtalya, Kamerun, Kıbrıs, Kırgızistan, Kosova, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Nijerya, Romanya, Rusya, Senegal, Sırbistan, Slovenya, Suriye, Tunus, Ukrayna, Ürdün, Yunanistan bulunmaktadır.

Türkiye´de ürünlerimiz geniş pazarlama ağımız sayesinde zincir marketler, online alışveriş siteleri ve perakende satış noktalarından tüketiciye ulaşmaktadır. Ürünlerimiz ihraç ülkelerinin bir çoğunda da zincir marketlerde bulunmaktadır.

Ayrıca %100 müşteri memnuniyeti ilkesine sahip olan şirketimiz ürünlerine 5 yıla kadar garanti vermektedir. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra müşteri taleplerine göre özel markalı ürünlerde üretmektedir.

Tüm markalarımızdaki (Discover, Exosual, Nowa, Mascot ve Jenix) ürünlerimizin REACH kayıtları gerçekleştirilmiş olup CE, EMC ve GMP ve RoHS belgeleri ile ISO 9001 ve ISO 14001 kalite belgeleri bulunmaktadır.

Değerlerimiz & İlkelerimiz

Değerlerimiz ve ilkelerimizle her geçen gün sizlere daha kaliteli hizmet vermenin yollarını arıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Yenilikçi Ürünler

Ürünlerimizi üretirken piyasada yenilik yaratacak, ihtiyaca uygun olmasına özen gösteririz.

Kalite Kontrol

Ürünlerimiz Kalite kontrol aşamalarındaki testleri geçerek sizlere ulaşır.

7 /24 Destek

Satış öncesi ve sonrası tüm sorularınızın yanıtlanması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Teslimat

Önceliklerimizden biri ürünlerinizi ihtiyacınız olan zamanda sizlere teslim etmektir.